Novinky

Nový web

Tento web bude v nejbližší době smazán. Připravili jsme pro Vás NOVÝ WEB!!!! Najdete tam aktuální informace na: www.duostoma.cz
Celý článek

Nový lékař

od 1.9.2018 máme novou šikovnou paní doktorku, která nám pomáhá a vykrýva mezeru za paní doktorku na mateřské
Celý článek

DOVOLENÁ

od 2.7 do 6.7 má dr. Hromádková dovolenou    od 2.7. do 13.7. má dr. Hille dovolenou
Celý článek

Mateřská dovolená 2

Paní doktorka Valášková se nám vdala a opět otěhotněla. Pokud vše půjde jak má, bude ordinovat do konce dubna, ale je možné, že skončí ze dne na den. Pak vás ošetří paní doktorka Hromádková nebo pan doktor Hille.
Celý článek

MATEŘSKÁ DOVOLENÁ !

MDDr. Alice Valášková je od června 2015 na mateřské dovolené !!! Prozatím stále hledáme záskok na plný nebo částečný úvazek, případně i absolventy/studenty, kteří by měli zájem zahájit svou praxi v naší ordinaci, a to i s možností dlouhodobé spolupráce.  V případě zájmu prosím pište e-mail...
Celý článek

DOVOLENÁ

!!! OPRAVA - Dovolená MUDr. Hromádkové byla v týdnu od 10.8. do 14.8. 2015! V týdnu od 17.8. do 21.8. 2015 MUDr. Hromádková ordinuje v normální ordinační době. Za nedorozumění se omlouváme.        
Celý článek

DOVOLENÁ

UPOZORNĚNÍ: MDDr. Alice Valášková má od 20. do 28. 2014 června dovolenou ! 
Celý článek

Dentální hygiena

Od jara 2013 postupně posilujeme služby v oblasti dentální hygieny.  (Více viz sekce O nás a Dentální hygiena)
Celý článek

Napište nám!

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
Celý článek